Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną oraz koniecznością przestrzegania zaleceń GIS w bieżącym roku szkolnym z zajęć świetlicowych korzystać będą przede wszystkim dzieci z klas 1 – 3, obojga rodziców pracujących lub dzieci wychowywane przez jednego rodzica pracującego zawodowo.

W bieżącym roku apelujemy do Państwa aby w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie społeczności szkolnej korzystać z opieki świetlicowej tylko wtedy, kiedy inna opieka nie może być zorganizowana, rekomendacje dla szkół i przedszkoli sugerują by unikać mieszania grup.

Świetlica będzie czynna od 2 września w godzinach 7.00 – 17.00.

Poniżej zamieszczamy do pobrania dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka do opieki świetlicowej.

- karta zgłoszenia

- oświadczenie dla Rodzica,

- oświadczenie dla pracodawcy.

Dokumenty prosimy składać w dniach 31 sierpnia 2020 w godz. 10.00 – 12.00 oraz 1 września 2020 w godz. 8.00 – 12.00 w holu przy portierni w przygotowanym kartonie. W wyjątkowych sytuacjach komplet dokumentów można pozostawić w portierni szkoły. Zgłoszeń można będzie również dokonywać w kolejne dni po rozpoczęciu roku szkolnego. Informujemy że, brak dokumentacji skutkować będzie nieprzyjęciem dziecka do opieki świetlicowej.