"1000 powodów by czytać"

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w głosowanie na naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Empik "1000 powodów by czytać". Klasa 3a reprezentowała naszą szkołę i wykonała plakat, którym dowiodła, że ich zainteresowania czytelnicze przerodziły się w zamiłowania czytelnicze. Dobra książka - to pomysł na wychowanie, taki cel przyświecał wychowawczyni klasy 3a pani Beacie Obertas, która przez 3 lata realizowała autorski program czytelniczy. Dzięki niemu uczniowie szybko opanowali technikę samodzielnego czytania, a ich aktywność czytelnicza z roku na rok systematycznie wzrastała. Uczniowie tej klasy wyróżniają się największą ilością wypożyczonych książek i częstymi odwiedzinami w szkolnej bibliotece. Dzięki udziałowi w konkursie w nagrodę będą mogli czytać lektury w formie audio i e-booków. Gratulujemy!