Grupy przedszkolne

Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż”

O nas…

Oddział przedszkolny w SP 16 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz.7:00-17:00. Pracujemy w czterech grupach składających się z dzieci w wieku pięciu i sześciu lat. Dzieci przebywają w osobno wyznaczonym dla nich skrzydle szkoły. Program przedszkola zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. Wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry; w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka. Poprzez swoje działania dążymy do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci. Wszystkie realizowane treści i działania są zgodne z Podstawą programową wychowania przedszkolnego /zał. nr 1/.

Kadra oddziału przedszkolnego:

Grupa 0A, sala nr 8: G. Kucharska, D. Ślazyk

Grupa 0B, sala nr 4: E. Szewczyk

Grupa 0C, sala nr 6: M. Kowalska-Polak, E. Przybysz

Grupa 0D, sala nr 7: M. Włoch

j. angielski: 0A, B -M. Piechowska –Kisielewicz, 0C, D- M. Juzenas

religia: 0 A, B-A. Parchucik, 0 C, D - K. Zacharewicz

Zajęcia dodatkowe /wynikające z realizacji podstawy programowej/ + zajęcia płatne - pobierz