"Mój język, moja mowa"

7-go listopada z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości odbył się konkurs recytatorski "Mój język, moja mowa" Zwycięzcy zostali wyłonieni przez jury w składzie: Pani Wicedyrektor Mirosława Szymosiuk, Pani Marta Smuda wych. gr. 0b i Pani Monika Partyka wych. gr. 0b. Zadanie nie było łatwe, gdyż uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Na podium stanęli: Aniela Cimochowska 0b I miejsce Aleksander Jankowski 0c II miejsce Hanna Knyszyńska 0d III miejsce Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców - dziękujemy. Jeszcze raz gratulacje i ogromne brawa za odwagę - jesteśmy bardzo dumni z naszych Zerówkowiczów. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy samych sukcesów.