Dyskoteka dla najmłodszych szesnastkowiczów

31 października z okazji Dnia Dyni na dużej sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka dla najmłodszych szesnastkowiczów. W trakcie imprezy pobity został rekord na najdłuższego węża w szkole. Emocji nie zabrakło też podczas quizu muzycznego "Jaka to melodia?" oraz Turnieju Balonowego "Kto ma mniej wygrywa!" Przynależność do grupy rozwikłało losowanie kolorowych karteczek dzięki czemu, dzieci mogły lepiej się poznać i zintegrować. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwały starsze koleżanki oraz koledzy z klasy 5a i 7b. Zwycięskie zespoły (w każdym po 6 zawodników) otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali imprezę, a także pomagali dbając o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!