Złote koszykarki

ZŁOTE KOSZYKARKI
27.04. 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej w Gryfinie odbył się Finał Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt.
Do finału zakwalifikowały się dziewczęta z następujących szkół: SP nr 16 i SP nr 35 ze Szczecina, SP nr 3 z Gryfina i SP nr 10 z Koszalina.
Zespół z naszej szkoły rozegrał dwa mecze. Pierwsze dwa mecze, z SP nr 35 ze Szczecina oraz SP nr 3 z Gryfina, dziewczyny wygrały bardzo wysoko: 58:8 i 71:1.
Zawodniczki Trenera Steciuka nie rozegrały meczu z Koszalinem, gdyż został zaliczony wynik zwycięskiego półfinałowego meczu naszej drużyny z tym właśnie zespołem.
Cały turniej zakończył się zwycięstwem naszych dziewczyn!
A oto ostateczne wyniki finału:
I miejsce SP nr 16 Szczecin
II miejsce SP nr 3 Gryfino
III miejsce SP nr 35 Szczecin
IV miejsce SP nr 10 Koszalin
Nasz zespół, pod wodzą Trenera Roberta Steciuka i gorącym wsparciu Pani Kasi Marcińczyk, wystąpił w składzie: Hanna Godyń, Zofia Janiak, Dominika Lemańska, Gabriela Nowak, Maria Nowak, Dorota Piątkowska, Emilia Szews – wszystkie uczennice z 8A oraz Nadia Gołubowska i Diana Kolomiiets z 7A.
Gratulujemy dziewczynkom wygranej! Dziękujemy im za wspaniałą grę i Trenerowi za ogromny wkład pracy.