Konkursowe zmagania klas 2 i 3

W miesiącu marcu odbyły się dwa szkolne konkursy w których udział brali uczniowie klas 2 i 3. Z okazji Dnia Matematyki, który jest obchodzony 12 marca nasi uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi w konkursie „Z matematyką za pan brat”. Celem konkursu było pokazanie innej strony matematyki, która może być przyjemna i dawać radość. Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs „Wesołe dyktanda”, który był doskonałą okazją do sprawdzenia własnych możliwości i wykazania się znajomością posiadanej już wiedzy ortograficznej. Wszystkim uczestnikom pogratulowała i wręczyła dyplomy Pani dyrektor Mirosława Szymosiuk, która również przekazała nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.