Książkowe świętowanie

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego dla klas drugich „Cukierku ty łobuzie”. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z klasy II d: Zuzia Kasprowiak i Piotr Łojek, a drugie miejsce  Liwia Świrgoń i Henryk Galor z klasy II a. Na spotkaniu z dyrektorem szkoły podsumowane zostały wyniki „Turnieju dla klas czwartych z królową Jadwigą”. Wręczono dyplomy, nagrody zwycięzcom i wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursowej rywalizacji. Gratulujemy!!

Hasłem tegorocznego święta jest „Biblioteka – świat w jednym miejscu". W bibliotece zebrane są książki z różnych działów nauki: historii, geografii, fizyki, literatury, ekologii czy sztuki. W darze od rodziców Zuzi z I c  otrzymaliśmy  „Encyklopedię Szczecina”. Cała wiedza o Szczecinie w jednym tomie na wyciągnięcie ręki. Dziękujemy, z przyjemnością będziemy korzystać.