Konkurs "Mój Anioł"

Okres przedświąteczny to czas dekoracji, światełek i Aniołów, które krążą wokół nas. Dlatego w tym czasie odbywa się corocznie konkurs na wykonanie anioła, według własnych wyobrażeń.
Długie wieczory sprzyjają na wspólne  przygotowanie tej niebiańskiej istoty. Do szkoły przybyło ponad 60 większych i mniejszych aniołów. Wszystkie są piękne, bo wykonane wspólnie przez dzieci i ich rodziców. To chwile, które łączą rodzinne więzy i pokazują kreatywność rodzin. Wszystkim bardzo dziękuję za przepiękne prace. Trudno wśród nich wybrać najpiękniejszego, dlatego wyróżniliśmy te anioły, których wykonanie wymagało dużo wysiłku i pracy. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę. Kolejne zdjęcia aniołów już w poniedziałek.
Dziękuję Radzie Rodziców za wsparcie.
Kornelia Zacharewicz