A ich muzą jest Terpsychora

Wielu naszych uczniów realizuje swoje pasje poza szkolnymi murami. Dzisiaj przedstawiamy Wam Asię Wojciechowską i Adama Borowca z klasy 7c oraz Kubę Lipskiego z klasy 6a.

Ich pasją jest taniec. To właśnie jemu poświęcają niemal każdą wolną chwilę. I trzeba powiedzieć, że ta miłość jest odwzajemniona… Taniec sprawia im bowiem nie tylko radość, ale również i sporo satysfakcji.

W minioną sobotę na turnieju w Myśliborzu Asia i Hubert wytańczyli w swojej kategorii (E) pierwsze miejsce, Adam zaś zakończył turniej na miejscu czwartym.

Kuba z Jagną w kategori F zajęli miejsce trzecie.

Asi i Hubertowi nie tylko sobota upłynęła na turniejowych zmaganiach. W niedzielę bowiem wzięli oni udział w turnieju w Środzie Śląskiej. Tutaj również odnieśli sukces, zajmując drugą lokatę.

Asiu, Adamie i Kubo! Trzymamy za Was kciuki! Niech Wasz taniec zawsze przynosi Wam i tym, którzy Was oglądają ogromną radość!