MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLASTELINY

Uczniowie klas 2a i  2b postanowili świętować Międzynarodowy Dzień Plasteliny. Drugoklasiści z dużym zaangażowaniem zabrali się do pracy. Lepili różne figurki z plasteliny. Bardzo często byli to bohaterowie ich ulubionych książek. Prace z plasteliny są przepiękne.

18 września 2019r. uczniowie z 6e ponownie zawitali w gościnnych progach klasy 1d. W dniu święta plasteliny ,,starszaki"przybliżyły ,,maluszkom" historię Plastusia- bohatera opowieści Marii Kownackiej.Po uważnym wysłuchaniu fragmentów książki, uczniowie zabrali się do lepienia swoich plastelinowych figurek. Wspólna praca sprawiła wszystkim wiele satysfakcji. Zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie doskonale czuli się w swoim towarzystwie. Było dużo śmiechu i fantastycznej zabawy.