Szlachetna paczka

W listopadzie ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Podobnie jak ubiegłymi laty społeczność naszej szkoły wzięła udział w tej pięknej akcji. Rodzina, którą wybraliśmy miała ogromne potrzeby.  Dzięki ogromnej współpracy Wszystkich zaangażowanych rodziców, uczniów i nauczycieli udało się spełnić marzenia, które przerosły najśmielsze oczekiwania. Wielkogabarytowe prezenty, którymi udało się obdarować potrzebujących wzbudziły największy podziw i zachwyt.

Łzom wzruszenia nie było końca, a i radość ogromna nie ustępowała kroku. W załączeniu fotorelacja oraz list od organizatorów Szlachetnej Paczki skierowany do darczyńców z naszej szkoły.

Jeszcze raz ogromne podziękowania składam na ręce Wszystkich zaangażowanych w całą akcję.