ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

24 listopada 2017 r. klasa IVe odwiedziła Publiczne Przedszkole nr 51 w Szczecinie. Czwartoklasiści z okazji Dnia Pluszowego Misia przygotowali dla przedszkolaków przedstawienie pt. ,,Miś przyjacielem dzieci". Maluchy z wielkim zaciekawieniem przyglądały się występom starszych kolegów, a następnie z ogromną ochotą uczyli się piosenek. Po części artystycznej uczniowie rozdali maluszkom przygotowane wcześniej kolorowanki przedstawiające bajkowe misie.

Spotkanie czwartoklasistów z przedszkolakami było nowym doświadczeniem. Pełni radości i chęci do dalszej współpracy uczniowie IVe na pewno nie raz jeszcze odwiedzą dzieci z ,,Pingwinka".

„Dobre maniery Kubusia Puchatka”

Pod takim hasłem świętowaliśmy w szkolnej bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dobre maniery to dobre wychowanie, sposób w jaki się zachowujemy, aby pokazać innym, że ich szanujemy.

W szkole dobre wychowanie to również dbanie o darmowe podręczniki, które są przeznaczone do wieloletniego użytku. Mają one służyć także innym uczniom. Wiedzą o tym dobrze uczniowie klasy 1a, którzy wykazali się dużą dbałością o powierzone im podręczniki. W nagrodę otrzymali książeczki z Kubusiem Puchatkiem i wysłuchali bajeczek o sympatycznym misiu.