Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie

Liga biegowa dziewcząt i chłopców

Dnia 22.05.2026. wystartowaliśmy ponownie na arenie lekkoatletycznej
w LIDZE BIEGOWEJ dziewcząt i chłopców IGRZYSK MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLAS 7-8.
Nasi sportowcy pod wodzą p. Beaty Grodkowskiej godnie reprezentowali naszą szkołę.
Walczyli bardzo dzielnie na bieżni i przywieźli indywidualnie 10 medali
1 złoty i 5 srebrnych medali i 4 brązowe.
I tak :
ZŁOTY MEDAL ALEKSANDER PIKTEL /8c/ w biegu na 300m
SREBRNY MEDAL ZDOBYLI:
LIDIA KONARSKA /8b / w biegu na 100m
KATARZYNA BURY / 8b / w biegu na 300m
ZOFIA BOGUSŁAWSKA /7d / w biegu na 100m
NELLI SHAPOVAL / 7d / w biegu na 600m
ALEKSANDER BUCHOLC /7c / w biegu na 1000m

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYLI:
EMILIA KONARSKA /8b/ w biegu na 600m
MARCIN SKALSKI / 7c /- w biegu na 100m
MATEUSZ ZIEMCZONEK / 8d / w biegu na 100m
PIOTR SOBCZAK /7d / w biegu na 300m
Pozostałe miejsca:
Amelia Wiąckiewicz / 7d / - 4 miejsce w biegu na 300m
Marcel Raczek / 8b/ - 4 miejsce w biegu na 1000m
Wszystkim zawodnikom GRATULACJE i kolejnych sukcesów już w przyszłym roku.
Beata Grodkowska