Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie

Zwiedzanie FotoFabryki

Kolejnego dnia trwających egzaminów udało nam się zwiedzić pobliską FotoFabrykę. Dzięki uprzejmości p. Marty Końko -właścicielki firmy oraz gościnności pracowników, dzieci same próbowały tworzyć magnesy. Na pamiątkę każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy magnesik. Dziękujemy