banner

Wydarzenia - rok szkolny 2016/2017

Artykuły

ŻYJĘ ZDROWO I BEZPIECZNIE

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

21 czerwca 2017 r. przedstawiciele klas IV-VI naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Profilaktycznym "Żyję zdrowo i bezpiecznie". Konkurs składał się z 4 części, w których uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania testowe dotyczące zachowań profilaktycznych, wymyślić hasło profilaktyczne i przedstawić je w formie plakatów, rozwiązać krzyżówkę oraz odpowiedzieć na pytania zaznaczając odpowiedź: prawda/fałsz.

 

 

Czytaj więcej o: ŻYJĘ ZDROWO I BEZPIECZNIE

Nasze asy – nagroda Prezydenta Miasta Szczecin

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

22 czerwca 2017 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce.  Z dumą informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły:  Piotr Dudziak, Aleksandra Ziemczonek, Paulina Pańczyszyn, Maciej Lickendorf i Ignacy Kus z rąk Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka odebrało tę nagrodę. Serdecznie gratulujemy laureatom i rodzicom.

 

 

Czytaj więcej o: Nasze asy – nagroda Prezydenta Miasta Szczecin

Nasze asy – laureaci konkursów przedmiotowych

2017-06-19
Powiększ zdjęcie

2 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie. Z dumą informujemy, że: Paulina Pańczyszyn, uczennica klasy VI e, została laureatką konkursu języka niemieckiego, a Piotr Dudziak, również uczeń klasy VI e, został laureatem konkursu matematycznego.  

 

 

Czytaj więcej o: Nasze asy – laureaci konkursów przedmiotowych

SZKOLNA TALENTIADA

2017-06-17
Powiększ zdjęcie

W dniu 9 czerwca odbyło się wydarzenie promujące utalentowane dzieci z naszej szkoły. W każdej klasie wyłoniono drogą eliminacji najbardziej utalentowane koleżanki i kolegów. 9 czerwca stanęli do rywalizacji w wielkim finale. Każdy z uczestników finału prezentował swój niezwykły talent przed wielkim profesjonalnym jury.

 

 

 

Czytaj więcej o: SZKOLNA TALENTIADA