banner

Wydarzenia - rok szkolny 2014/2015

Artykuły

Pożegnanie klas szóstych

2015-06-29
Powiększ zdjęcie

25 czerwca br. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów. Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich zgromadzonych w sali było powitanie uczniów i ich rodziców przez dwoje Asię i Daniela, którzy swoją przygodę ze szkołą zaczną dopiero we wrześniu. Niezwykłe wrażenie wywarł również polonez wykonany przez… 40 par!

 

 

Czytaj więcej o: Pożegnanie klas szóstych

BALTIC TALL SHIPS REGATTA 2015

2015-06-18
Powiększ zdjęcie

Morski Szczecin z reprezentacyjnymi Wałami Chrobrego już dwukrotnie – w latach 2007 i 2013  - uznany został przez cały żeglarski świat za jednego z najlepszych organizatorów wielkich finałów słynnych międzynarodowych regat The Tall Ships Races. To wszystko dzięki dobrej organizacji imprezy, wspaniałej, przyjacielskiej atmosferze, niezapomnianej scenerii i pogodzie.

Szczecin od lat patronuje i finansuje unikatowy w skali kraju program żeglarskiej i morskiej edukacji dzieci i młodzieży. Dzięki temu najpiękniejsze i najbardziej znane żaglowce świata znów wróciły do Szczecina z okazji Dni Morza.

 

 

Czytaj więcej o: BALTIC TALL SHIPS REGATTA 2015

BEZPIECZNE WAKACJE -

2015-06-22
Powiększ zdjęcie

Wakacje powinny być nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne. Dzieci z klasy If wykonały na konkurs plastyczny różnymi technikami prace promujące zdrowy i bezpieczny styl życia podczas wakacji.

12 czerwca 2015 r. w  Zespole Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w  Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Mamo, tato, niech to będzie bezpieczne lato”. Celem konkursu było promowanie wiedzy na temat zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wakacji. 

 

Czytaj więcej o: BEZPIECZNE WAKACJE -

PO SZKOLE WĘDRUJĄ... KSIĄŻKI!!!

2015-06-15
Powiększ zdjęcie

Z okazji Ogólnopolskiego Święta Uwalniania Książek szkolna biblioteka przeprowadziła akcję „bookcrossingu”. Uwalnianie książek to idea nieodpłatnego przekazywania książek innym osobom, polegająca na zostawianiu ich w miejscach specjalnie oznaczonych. Celem tej inicjatywy jest popularyzowanie czytania. To również okazja do przekonania się, że dzielenie się książką może dać też dużo radości nam i innym. Przeprowadzona w szkole akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i wszystkie książki zaproponowane przez bibliotekę „powędrowały” do czytelników.

 

 

Czytaj więcej o: PO SZKOLE WĘDRUJĄ... KSIĄŻKI!!!