Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie

Rok szkolny 2011/2012

ROK  SZKOLNY 2011/2012

Zawody sportowe - wyniki:

 

Mistrzynie wojewodztwa w koszykówce dziewcząt

I miejsce

Skład zwycięskiej drużyny SP 16 Szczecin:

Weronika Baszak, Marika Deniziuk, Justyna Grabowska, Wiktoria Keller, Julia Modzelik, Oliwia Jędrzejczak-Pyta, Zuzanna Berbecka, Maria Juchniewicz, Sara Weremczuk, Anna Jankowicz, Sandra Rutkowska, Weronika Czapiewska

 

 

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

II miejsce

Skład naszej reprezentacji:

  1. Sandra Bukowska
  2. Sandra Rutkowska
  3. Joanna Walczyńska
  4. Zuzanna Kaczmarczyk
  5. Paulina Śmiechowska
  6. Natalia Gibaszek
  7. Wiktoria Lipka
  8. Zuzanna Rucińska
  9. Anna Ciamaga
  10. Tamara Zbiegień
  11. Pola Witków
  12. Laura Weryho
  13. Kinga Woźniesińska
  14. Aleksandra Oleszkiewicz
  15. Aleksandra Bejm

Opiekunowie: Dorota Kowalewska i Andrzej Ossowicz

Soboty pływackie

 

 Na szczególne brawa i gratulacje zasługuje 
FABIAN KAMIŃSKI   z klasy 1a, który startował w kategorii klas II, a mimo tego został MISTRZEM SZCZECINA SOBÓT PŁYWACKICH W STYLU DOWOLNYM .

 

Styl dowolny  dziewcząt :

Klasa 3

Miejsce 9.  HEDDER, Julia   23.87

30.TKACZUK, Aleksandra   32.90

4 klasa:

23.WAŚNIEWSKA, Katarzyna  23.88

30.KACZMAREK, Julia  24.80

23.KACZMAREK, Julia   22.75 /II runda/

42.GRZESIŃSKA, Patrycja    34.02

Klasa 6

4.ZBIEGIEŃ, Tamara   38.51

Styl dowolny chłopców:

  klasa 2 :

2.KAMIŃSKI, Fabian  22.59

1.KAMIŃSKI, Fabian   21.07 /II runda/

11.ZAREMBA, Przemysław   29.38 /II runda/

Klasa 3:

10.PUC, Oskar  24.77

15.PUC, Oskar    25.50  /II runda/

12.WARZYŃSKI, Robert  26.70

16.WARZYŃSKI, Robert  25.9    /II runda/

14.ZAWIŁA, Mateusz  27.86

 17.ZAWIŁA, Mateusz  26.85  /II runda/

24.ROZWADOWSKI, Hubert  36.53

25. ROZWADOWSKI, Hubert  34.84  /II runda/

 klasa 4:

7.PAWLAK, Filip   18.80

16.PAWLAK, Filip   21.23 /II runda/

22.SCHEFS, Arkadiusz   24.86

14.METLERSKI, Adam   22.66

16.PIETRUSKI, Aleks   22.97

Styl grzbietowy  dziewcząt:

Klasa 3

5.HEDDER, Julia  23.53

8.HEDDER, Julia   23.50 /II runda/

14.TKACZUK, Aleksandra  27.72

17.TKACZUK, Aleksandra   25.62 /II runda/

Klasa 4

11.KACZMAREK, Julia   24.70

7.KACZMAREK, Julia   22.92 /II runda/

23.GRZESIŃSKA, Patrycja   27.88

Klasa 5

11.HEDDER, Agnieszka  58.65

Styl grzbietowy  chłopców :

 klasa 2

5.KAMIŃSKI, Fabian   27.33

6.KAMIŃSKI, Fabian   26.29  /II runda/

18.ZAREMBA, Przemysław   33.79 /II runda/

Klasa 3

10.PUC, Oskar   27.03

10.PUC, Oskar   25.87 /II runda/

25.WARZYŃSKI, Robert   32.48

 26.ZAWIŁA, Mateusz  33.38

21.ZAWIŁA, Mateusz   32.45 /II runda/

30.ROZWADOWSKI, Hubert  38.19

26.ROZWADOWSKI, Hubert   37.94 /II runda/

Klasa 4

9.SZEFS, Arkadiusz   28.24

18.SCHEFS, Arkadiusz   28.68 /II runda/

11.METLERSKI, Adam  28.93

Styl klasyczny reprezentowała jedna nasza uczennica z klasy 6a ZBIEGIEŃ, Tamara  48.07 ,która wywalczyła brązowy medal.

W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła wysokie 8 miejsce na 32 startujące szkoły.

 

 

IV Międzyszkolny Tunrniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 27 w Szczecinie

Wynik:

I miesce zespołowo

skład zespołu: Rucińska Zuzia, Bukowska Sandra, Weryho Laura, Kaczmarczyk Zuzia, Gibaszek Natalia, Śmiechowska Paulina, Zbiegień Tamara, Walczyńska Asia, Radecka Ola; opiekun: p. Dorota Kowalewska

 

 SP 16 KOSZ DZIEWCZĄT, CKS KOSZ DZIEWCZĄT

SKŁADY ZESPOŁÓW:
 
SP16 I
BASZAK WERONIKA
BERBECKA ZUZANNA
DENIZIUK MARIKA
JANKOWICZ ANNA
JENDRZEJCZAK-PYTA OLIWIA
KELLER WIKTORIA
RUTKOWSKA SANDRA
GRABOWSKA JUSTYNA
CZAPIEWSKA WERONIKA
MODZELIK JULIA
JUCHNIEWICZ MARIA
 
SP 16 II
 
BORKOWSKA NATALIA
GARASIEWICZ NATALIA
NIEDŻWIECKA ANNA
SEKTAS WIKTORIA
WEREMCZUK SARA
OLESZKIEWICZ ALEKSANDRA
WOŻNIESIŃSKA KINGA
CZACZKOWSKA MARIANNA
CZAPSKA KATARZYNA
STADNIK OLIWIA
STADNICKA WIKTORIA
BEIM ALEKSANDRA
 
 
 
 
 
SP16 I - SP16 II        74 - 32
 
SP 3 - SP 16 I            4 - 69
 
SP16 II - SP 48        34-- 68
 
SP 41 - SP 16 II         21 - 61
 
SP 56 - SP 16 I        41 - 38
 
SP 41 - SP 16 I        21 - 119
 
SP 16 II - SP 3         30 - 32
 
SP 16 I  - SP 48         74 -37
 
SP 56 -SP 16 II        73 - 10
 
SP 16 II - SP 16 I         31 - 66
 
SP 16 I -  SP 3         68 - 5
 
SP 48 -  SP 16 II        MECZ 13.01.2012
 
SP 16  II  -  SP 41     68 - 14
 
SP16  I  -  SP 56        63 -58
 
SP 16 I  - SP 41        88 - 14
 
SP 48  - SP 16  I        38  -84
 
SP 16  II -  SP 56        MECZ  11.01.2012    37 -32
SP 3  -  SP 16  II        MECZ 12.01.2012      71- 32

 

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych w  Unihokeju dziewcząt i chłopców

 

 

Mikołajkowy turniej piłki halowej nożnej chłopców o Puchar Dyrektora SP 37

 

Wynik:

III miejsce SP 16

 

 

Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora SP 16

kategoria: chłopcy i dziewczęta  klasy - 4 -6

 

Wynik:

1. Ajax - 15 pkt 12 -3

2. Funpack - 13 pkt  11 - 5

3. Chinczyki - 11 pkt 11 - 5

4. Nieznani - 10 pkt  7 - 5

5. Zielonki - 5 pkt 4 -5

6. Smerfy - 1 pkt 2 - 15

7. Spartanie - 1 pkt 1 - 15

 

Najlepszy zawodnik - Filip Włodarczyk

Najlepszy bramkarz - Bartosz Bertyński

Najlepszy strzelec - Mateusz Ozonek

 

 

Mikołajkowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP 16

 

Wynik:

I    miejsce - SP 45

II   miejsce - SP 37

III  miejsce - SP 16-I                                                                  

 

Najlepszy strzelec: Arkadiusz Szot

Najlepszy zawodnik: Maksymilian Szwabowski

Najlepszy bramkarz: Karol Borowiecki

 

 

Andrzejkowy turniej piłki nożnej dziewcząt

Wynik:

II miejsce

 

 

Zawody pływackie „Wpław do Mistrzostw Europy”

 

Wyniki:

II miejsce - Julia Hedder klasa - IIIe - II m/25 m stylem grzbietowym

III miejsce - Fabian Kamiński - Klasa I a -  III m/25 m stylem dowolnym

IX miejsce - w punktacji drużynowej - VI a - II m/50 m stylem klasycznym

 

Biegi przełajowe dziewcząt

 

Wynik:

VI miejsce

 

 

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Premiera - piłka nożna dziewcząt i chłopców

 

Wynik:

dziewczęta przeszły do ćwierćfinału województwa

 

 

Liga biegowa 2011 r

 

Wynik:

III miejsce - Krzysztof Fedyk klasa 5f / w biegu na 300 m

 

 

Turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora SP 16

 

Wyniki:

I    miejsce - SP 16 (1)

II   miejsce - SP 37

III  miejsce - SP 54