Opiekunowie:

Z-ca przewodniczącego - Hanna Domańska kl.6e
Sekretarz - Jagoda Wolna kl.6e

Członkowie:
Hanna Kubiak kl.8c, Julia Sarama kl.8c,Aleksandra Woźniak kl.8e, Alicja Brzychcy kl.8e, Julia Szews kl.8e, Karol Pańczak kl.7b, Michał Jakubczak kl.7b, Antoni Witkowski kl.7b, Emilia Jaworska kl.7d, Wiktoria Świst kl.7d, Mateusz Stróżyński kl.7e, Egor Pakhomov kl.7e, Zofia Konrak kl.6b, Hanna Marcinczak kl.6b, Franciszek Jędrzejczak kl.6c, Lena Maślanka kl.6e, Amelia Sztuka kl.6e, Miłosz Zemlik kl.6e, Anna Mikołajczyk kl.6e, Natalia Odrowska kl.6f, Karolina Guz kl.5e

Ogłoszenia!!!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji PCK ph. „Góra srebra”, która potrwa do 21 listopada 2019 roku. Wolontariusze z Samorządu Uczniowskiego zbierają do puszek monety o nominałach 10, 20 i 50 groszy. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na pomoc doraźną dla osób najbardziej potrzebujących. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję.

Październik to miesiąc, w którym otwieramy nasze serca wobec ludzi, dla których nie zawsze los okazuje się przyjazny. W tym miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Żywności oraz Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem i Głodem. Mały Samorząd Uczniowski rozpoczyna zbiórkę trwałej żywności, również bezglutenowej (np. ryż, kasza, makaron, mąka, płatki, słodycze…) dla najbardziej potrzebujących rodzin. Akcja potrwa do końca października 2019 roku. Produkty prosimy przynosić do sali 19DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCA!