Opiekunowie:

Przewodniczący - Antoni Witkowski
Z-ca przewodniczącego - Mateusz Stróżyński

Członkowie:
Karol Pańczak, Fabian Landowski, Oliwia Kłoszewska, Mateusz Burdajewicz,Małgorzata Kocińska, Łukasz Jagiełowicz, Adam Górnicz, Jagoda Wolna, Karolina Guz, Lilianna Zusel, Michał Jakubczak

Ogłoszenia!!!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji PCK ph. „Góra srebra”, która potrwa do 21 listopada 2019 roku. Wolontariusze z Samorządu Uczniowskiego zbierają do puszek monety o nominałach 10, 20 i 50 groszy. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na pomoc doraźną dla osób najbardziej potrzebujących. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję.

Październik to miesiąc, w którym otwieramy nasze serca wobec ludzi, dla których nie zawsze los okazuje się przyjazny. W tym miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Żywności oraz Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem i Głodem. Mały Samorząd Uczniowski rozpoczyna zbiórkę trwałej żywności, również bezglutenowej (np. ryż, kasza, makaron, mąka, płatki, słodycze…) dla najbardziej potrzebujących rodzin. Akcja potrwa do końca października 2019 roku. Produkty prosimy przynosić do sali 19DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCA!