Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 dla klas I-III przygotowali uczniowie klasy II f pod czujnym okiem pani Jolanty Stebnickiej, a dla klas IV – VI – uczniowie pod opieką pani Anny Zbiegień. Uroczystość tę uświetniła swoją obecnością Pani Ewelina Kołodziej, Inspektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta, która odczytała zgromadzonym pismo Pana Prezydenta Piotra Krzystka. Po uroczystym powitaniu Pan Dyrektor Marek Niedzielski wręczył laureatom konkursów nagrody i dyplomy.

Następnie odbyła się część artystyczna. Piosenki o lecie wprawiły wszystkich w prawdziwie wakacyjny nastrój. Na koniec Pani Dyrektor Mirosława Szymosiuk  życzyła udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.