Sportowe igrzyska szkół podstawowych

Dnia 24-go czerwca na parkingu Centrum Handlowego STER odbyły się „Sportowe Igrzyska” Szkół Podstawowych organizowane przez firmę P&G i hipermarket REAL. W trakcie różnych konkurencji sportowych zawodnicy musieli wykazać się m.in.: szybkością, zwinnością, celnością i skocznością.

Po każdym wyścigu przyznawano punkty, które w połączeniu z głosami klientów hipermarketu składały się na końcowy wynik rywalizacji szkół.

Reprezentacja naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji zajęła III miejsce (tuż za SP Mierzyn, SP 48), za co szkoła otrzymała talon na sprzęt sportowy w wysokości 500 złotych.

A oto skład naszej drużyny:

klasy I-III:        Jabłonowska Kaja,  Karczewska-May Viktoria,  Pera Patrycja, Rogowiec Radosław

klasy IV-VI:        Filarska Aleksandra, Rutkowska Sandra, Bliźniak Łukasz, Sajkowski Eryk

opiekunowie:              p. Kowalewska Dorota

p. Kociuba Karolina

p. Karczewska Anna

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów !!!