Mistrzowie Polski - IMPACT

Z dumą informujemy, że w naszej szkole tańczą tegoroczni Mistrzowie Polski!

Studio Tańca Współczesnego IMPACT w dniach 27-29.05.2022 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski IDO Show Dance & Jazz Dance w Raszynie, które jednocześnie były eliminacjami Mistrzostw Europy i Świata IDO. Polska Federacja Tańca PFT oraz International Dance Organization IDO wybrało tegorocznych Mistrzów Polski w kategoriach Show Dance, Jazz Dance oraz Production.

Grupa Impact Pro wywalczył miano Mistrza Polski z choreografią "Krucze gniazdo" w kategorii Produkcje oraz otrzymało nominację na Mistrzostwa Europy i Świata! Nasze kruki będą reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Niemczech - Riesa już w listopadzie.

Choreografia "Krucze gniazdo" powstała w pół roku ciężkiej pracy tancerzy, którzy swoje weekendy poświęcali na dodatkowe treningi. Na scenie pojawiło się 60 tancerzy, którzy w taniec oddali całe swoje serce. Za co ogromnie im dziękujemy!

Gratulujemy wielkiego sukcesu tancerzom, trenerom i choreografom Dorocie Gaweł, Paulinie Remelskiej! Choreografia powstała przy współpracy z Mistrzem Świata Cezarym Borowikiem.  Dziękujemy za wsparcie i pomoc dyr. Kocika przy dodatkowych próbach oraz dekoracjach.