Wiosenny konkurs dla "zerówek"

1 marca został  rozstrzygnięty konkurs pod tytułem " Najpiękniejszy wiosenny kwiat." Dzieci wraz z rodzicami miały wykonać pracę plastyczną płaską z elementami przestrzennymi w formacie a4 przedstawiającą wiosenny kwiat. Wpłynęły 22 przepiękne prace i wybór był naprawdę trudny. Po burzliwych naradach udało się przyznać dwa pierwsze miejsca dla ucznia klasy 0c Bartosza Pożyczki oraz Kornelii Jankowiak z klasy 0b. II miejsce przypadło Julii Jankowiak z klasy 0a, natomiast III Marysi Kowalskiej z 0b. Jury przyznało trzy wyróżnienia: Melanii Fukacz z 0a, Łucji Chrustowskej z 0c oraz Natalii Kondzior z 0a. Laureaci otrzymali wspaniałe nagrody, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i słodkie podziękowania za wzięcie udziału w konkursie. Gazetka ze wszystkimi konkursowymi kwiatami zdobi korytarz na parterze szkoły i wprawia każdego, kto ją podziwia, w wiosenny nastrój. Dziękuję rodzicom i uczniom za udział w konkursie i zapraszam do brania udziału w kolejnych.