Dzień Kobiet

08.03.21r. odbyło się uroczyste świętowanie Dnia Kobiet w grupach przedszkolnych. Nasi chłopcy, jak co roku, stanęli na wysokości zadania. W każdej grupie były zabawy, słodki poczęstunek, wykonanie laurek, składanie życzeń, szczególne przywileje dla naszych małych kobiet i to na co każda z nich czekała z ogromną niecierpliwością- prezenty. Chłopcy pamiętali także o swoich wychowawczyniach. Na prośbę Małego Samorządu Uczniowskiego wybrali najsympatyczniejszą dziewczynkę ze swojej grupy. W 0A tytuł ten otrzymała Hania Mickiewicz , w 0B Zuzia Wiśniewska, w 0C Zuzia Dzbuk a w grupie 0D Marysia Faszczewska. Gratulujemy.

Wszystkim Paniom, tym małym i tym dużym życzymy zdrowia, pomyślności i uśmiechu na co dzień.