Najlepszy czytelnik szkoły

Uczennica klasy 3a - Wiktoria Rzeszutko wypożyczyła w marcu swoją setną książkę ze szkolnej biblioteki i zdobyła tytuł najlepszego czytelnika. W przyznaniu tytułu brana była pod uwagę, nie tylko aktywność czytelnicza wyrażona liczbą wypożyczonych i przeczytanych książek. Ważną cechą dobrego czytelnika jest systematyczność, dbałość o udostępnione pozycje książkowe i terminowość ich oddawania.

Pamiątkowy dyplom i nagrodę wręczyła pani dyrektor M. Hintertan, życząc dalszej przyjaźni z książkami i satysfakcji z czytanych lektur. W obecności wychowawcy i uczniów klasy 3a pani dyrektor podkreśliła korzyści, jakie odnosimy z czasu poświęconego na czytanie i zachęcała do odwiedzania szkolnej biblioteki.

Gratulujemy!