SZKOLNE DNI TEATRU

28 marca 2018 r. klasa IV E i V E w ramach Międzynarodowych Dni Teatru przygotowała dla uczniów naszej szkoły przedstawienia, których motywem przewodnim była szeroko pojęta kultura. Młodzi aktorzy z klasy IV zaprezentowali trzy spektakle: ,,Cyberprzemocy mówimy NIE", ,,Brzechwa uczy nas kultury" oraz ,,Z grzecznością na co dzień". Uczniowie z klasy V swym wystąpieniem powiedzieli stanowcze ,,STOP wulgaryzmom".

Wszystkie przedstawienia rozpoczęły kwietniowy cykl dyskusji, które odbędą się w naszej szkole na temat kultury słowa, wulgaryzmów i uczniowskiego savoir vivru. Nad całością inscenizacji czuwały wychowawczynie obu klas, p.Beata Bell i p. Angela Pańczak. Widownia zgromadzona podczas przedstawień był zachwycona grą starszych kolegów i miejmy nadzieję, że treści przez nich przekazywane będą miały odzwierciedlenie w codziennych życiu naszych uczniów.