SZLACHETNA PACZKA

Pomaganie innym to nasza specjalność, mówią uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu. W grudniu 2017 nasza szkoła z ogromnym zaangażowaniem wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Opieką objęliśmy trzy rodziny oraz kilkoro uczniów z naszej szkoły. Na zbiórkę darów mieliśmy niewiele czasu ale dzięki szczodrości rodziców oraz pracowników szkoły i sprawnej organizacji Szkolnego Koła Wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli i pedagogów szkolnych udało się zebrać i zapakować ogromną ilość darów, które trafiły do sztabu organizacyjnego Szlachetnej Paczki, a następnie trafiły do potrzebujących rodzin. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i pomocnikom bez których ta akcja nie odniosłaby tak dużego sukcesu. Już nie możemy doczekać się kolejnej akcji charytatywnej.

Autor: Iwona Szybowicz