Pożegnanie klas szóstych

25 czerwca br. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów. Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich zgromadzonych w sali było powitanie uczniów i ich rodziców przez dwoje Asię i Daniela, którzy swoją przygodę ze szkołą zaczną dopiero we wrześniu. Niezwykłe wrażenie wywarł również polonez wykonany przez… 40 par!

Prawdziwym powodem do radości i dumy była liczba wyróżnionych uczniów. Pan Dyrektor Marek Niedzielski wręczył aż 82 świadectwa z biało–czerwonym paskiem. Wielu szóstoklasistów otrzymało również nagrody za odniesione w konkursach i zawodach sportowych sukcesy.

Pożegnalny apel uświetnił nie tylko polonez, ale także taniec w wykonaniu Marianny i Michała oraz Wiktorii i Adama. Zgromadzonych w sali oczarowała swoim głosem Emilka, która zaśpiewała piosenkę Anny Jantar.