Mistrzostwa Szczecina Sztafet Lekkoatletycznych klas I-III

W piątek 12 maja odbyły się Mistrzostwa Szczecina Sztafet Lekkoatletycznych klas I-III.
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas 1A, 2A i 3A. Uczniowie z każdej kategorii wiekowej uczestniczyli w trzech kolejno przeprowadzanych biegach sztafetowych. Suma czasów 3 sztafet wyłoniła zwycięską drużynę w każdym przedziale wiekowym.
Rywalizacja była bardzo zacięta do ostatnich chwil! Walka trwała do ostatniego podania pałeczki sztafetowej... do finiszu na ostatniej prostej... Każda sekunda była na wagę złota!
Nauczycielki-trenerki: p. Karolina Bartoszek, p. Beata Grodkowska i p. Dorota Stępień, rodzice oraz Pan Dyrektor Leszek Kocik w napięciu oglądali tę rywalizację.

Determinacja przyniosła cudowne rezultaty! Chłopcy z kl.1A i 3A wywalczyli tytuł Mistrzów Szczecina Sztafet Lekkoatletycznych i stanęli na najwyższym stopniu podium.
Chłopcy z klasy 2A wywalczyli natomiast III miejsce.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary i dyplomy.
GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom tak wspaniałego debiutu na bieżni!!!
Słowa uznania za wspaniałe przygotowanie dzieci do tak trudnych zawodów kierujemy również ku trenerom paniom Karolinie Bartoszek, Dorocie Terczyńskiej i panu Andrzejowi Ossowiczowi .