Brązowy medal w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci

17.05.2023 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 56 w Szczecinie, odbył się Finał Mistrzostw Województwa w Koszykówce Dziewcząt, w kategorii Igrzyska Dzieci. Po długich bojach do finału zakwalifikowały się następujące szkoły: SP nr 16 i SP nr 56 ze Szczecina, SP nr 3 ze Stargardu oraz SP nr 10 z Koszalina. Nasze koszykarki po wygranym meczu z SP nr 3 ze Stargardu – 47 : 20 oraz przegranym, ale bardzo zaciekłym z SP nr 56 ze Szczecina - 41 : 33 zajęły III miejsce. Zwycięstwo w tym turnieju odniosła drużyna z SP nr 10 z Koszalina, a drugie miejsce zajęły koszykarki z SP nr 56. Drużyna z naszej Szkoły, trenowana przez Roberta Steciuka wystąpiła w składzie: Lena Koralewska, Karolina Cylwik, Natasza Czerwińska, Rozalia Paczkowska, Lena Pyta, Oliwia Rogacka, Anna Koval, Klaudia Jankowska, Julia Konwińska, Zofia Nowak, Amelia Petrykowska, Maja Przygodzka, Jagoda Witek. Dziewczynki wspierała i gorąco im kibicowała Katarzyna Marcińczyk. Wszystkim zawodniczkom i trenerowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.