Wyniki Konkursu na Baranka Wielkanocnego

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu na wykonanie Baranka wielkanocnego. Konkurs adresowany był dla uczniów klas młodszych naszej szkoły. Tematem konkursu było wykonanie „Wielkanocnego baranka” jako symbolu nowego życia, odrodzenia, który kojarzony jest z wiosną i Świętami Wielkanocnymi oraz jest znakomitą dekoracją wielkanocnego koszyka i stołu.

Na konkurs przybyło wiele ciekawych i twórczych prac. Jury po długich naradach wytypowało laureatów:

I - miejsce Oskar S.            kl.1b

II - miejsce Szymon Sz.      kl.1c

III - miejsce Weronika B. kl.1a

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i slodkie upominki, które przygotowała Rada Rodziców p. Urszula O. i p. Kornelia Z. Baranki i słodycze przekazane zostaną w czwartek dzieciom w Szpitalu na ul. Uni Lubelskiej w Szczecinie.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego. Konkurs adresowany był dla przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. Tematem konkursu było wykonanie „Wielkanocnego baranka” jako symbolu nowego życia, odrodzenia, który kojarzony jest z wiosną i Świętami Wielkanocnymi oraz jest znakomitą dekoracją wielkanocnego koszyka i stołu.

Na konkurs napłynęło wiele ciekawych i twórczych prac. Jury po długich naradach wytypowało laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.