UWAGA KONKURS RADY RODZICÓW

UWAGA KONKURS RADY RODZICÓW - fundujemy dwie nagrody po 600zł. !!!

Szanowni Rodzice,

Chcielibyśmy Państwu przypomnieć, iż 30 listopada mija termin wpłat składek na  Rade Rodziców.

Spośród klas, które dokonają wpłaty w conajmniej 90%, wylosowane zostaną dwa bony o wartości po 600 PLN każdy ( to klasa zdecyduje na co przeznaczy swoją nagrodę ).

Jednocześnie pozostawiając zapis mówiący o tym, iż na rzecz klas które uzyskają co najmniej  taki poziom wpłat w tym terminie, dokonany zostanie zwrot po 15 zł. od każdej wpłaty, z przeznaczeniem na cel wskazany przez klase.

Z Pastwa składek, finansowanych jest wiele działań na rzecz Naszych uczniów, takich jak:

- zakup nagród na koniec roku w klasach 0-3*

- zakup nagród na koniec roku dla uczniów, którzy uzyskają wyróżnienie za wyniki w nauce*

- pamiątki dla absolwentów*

- nagrody w konkursach szkolnych

- dofinansowanie zakupów na rzecz kół zainteresowania

- elementy infrastrukturalne (np. wyposażenie placu zabaw, czy ćwiczeń na powietrzu)

- projekt kolorowa szkoła itp.

Zachęcamy wiec do wpłat, dzięki którym będziemy mogli realizować dalsze cele Rady Rodziców.

Wysokość składki: 50 PLN

Numer rachunku: 20 1020 4795 0000 9902 0445 6265

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka, klasa, składka na RR.

Z góry dziękujemy Rada Rodziców