RADA RODZICÓW dla uczniów SP16

Moi Drodzy!
Tak jak już czytaliście albo  przeczytacie Rada Rodziców zrealizowała dla Was kilka projektów w naszej kochanej szkole:

GRY  I  ZABAWY  NA  ŚWIEŻYM  POWIETRZU. Znajdziecie tutaj wiele rozmaitych gier np. gra w klasy, kolory, alfabet z wesołą gąsienicą i wiele innych, które umilą Wam wypoczynek w trakcie przerwy.  Jeśli taka forma zabawy przypadnie Wam do gustu postaramy się rozbudować Nasze GRY ULICZNE o kolejne elementy.

STREFA WYPOCZYNKU. Strefa została już dla Was przygotowana, ale ze względu na pandemię będziecie mogli w pełni z niej korzystać dopiero wraz z nowym rokiem szkolnym. Zachęcamy Was do dzielenia się z Nami swoimi pomysłami co moglibyśmy jeszcze tam dodać aby to miejsce było dla Was jak najlepsze do wypoczynku.

EDUKACYJNE  SCHODY!!! Od teraz pokonując stopnie w Naszej szkole będziecie mogli utrwalać sobie ważne daty historyczne, czasowniki nieregularne z języka angielskiego i gramatykę z języka polskiego

PIRAMIDA  DLA  MŁODZIEŻY. Na placu zabaw dostępna jest 5-cio metrowa, piękna  piramida dla młodzieży . Będzie teraz w parze z mniejszą, 3,5 metrową piramidą, także ufundowana przez RR.

Życzymy  miłej zabawy,