Sukces w konkursie informatycznym „SCI#CODE”

W piątek, 19 marca, odbył się finał 8. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatyczne „SCI#CODE”. W pierwszym etapie udział wzięło ok. 200 uczestników – uczniów szkół podstawowych z całego województwa zachodniopomorskiego. Do finału awansowało 28 najlepszych z nich. W piątek finaliści zmierzyli się 20 pytaniami i zadaniami z zakresu programowania, systemów operacyjnych, sieci komputerowych i urządzeń techniki komputerowej. Finał Konkursu zamknęła gala z uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród finalistom i laureatom oraz ich opiekunom. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora oraz Partnerów. Wyróżnieni zostali zdobywcy sześciu pierwszych miejsc. Uczeń naszej szkoły Dominik Ziętara z klasy 7d zdobył trzecie miejsce w konkursie. Serdecznie gratulujemy!