Zakup mundurków szkolnych

" W odpowiedzi na oczekiwania rodziców wybraliśmy dodatkową, alternatywną i tańszą firmę ofertującą  koszulki i bluzy jako elementy obowiązkowych mundurków szkolnych.

W firmie nr 1 trzeba zaopatrywać się w blezerki (wymagane do stroju galowego) oraz na starych zasadach zakupić koszulki t-shirt w kolorze granatowym.

W firmie nr 2 można zamówić koszulki t-shirt, koszulki polo oraz bluzy w kolorach granatowym i jasno niebieskim. W firmie nr 2 zamawiamy za pośrednictwem Rady Rodziców zgodnie z poniższą procedurą oraz wzorami mundurków. Zamówienia i wpłaty zbiera wyznaczona osoba w każdej klasie w ściśle określonych okresach czasowych.

FIRMA 1. ZAKUP MUNDURKÓW BEZPOŚREDNIO PRZEZ RODZICÓW

Pracownia Krawiecka

Ul. Malczewskiego 36, Szczecin

Tel. 785266707

1.       Kamizelka koszt 55 zł

2.       Koszulka t-shirt z emblematem do rozmiaru 158 cm – 30 zł

3.       Koszulka t-shirt z emblematem od 164 cm – 35 zł

Płatność gotówką

FIRMA 2. ZAKUP MUNDURKÓW ZA POŚREDNICTWEM RADY RODZICÓW

Poniżej zamieszczone są załączniki z procedurą zamawiania, wzorami, rozmiarami i cenami oraz metryczna zamówień stworzenia zamówienia zbiorczego z każdej klasy."