Nabór 2020

Szanowni Państwo ,

Zgodnie z Uchwałą Nr XIII/467/19 Rady Miasta Szczecin z dnia 18 grudnia 2019 r. w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego, dzieci ur. w 2013 r. uczęszczające do oddziału przedszkolnego w SP nr 16 będące z rejonu wypełniają zgłoszenie do kl. I , (będzie ono dostępne na stronie naboru lub w sekretariacie, należy je wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły.

Termin rekrutacji do kl. I od 09.03.2020 r. Do 27.03.2020 r.

Proszę pilnować tych terminów. Z kolei dzieci z tego samego rocznika z poza rejonu , które chcą kontynuować naukę w kl. I w naszej szkole muszą podejść do rekrutacji i wypełnić wniosek (należy go pobrać ze strony naboru w czasie trwania rekrutacji, złożyć w sekretariacie.)

Jeżeli Państwa dziecko będzie spełniać w/w obowiązek szkolny w innej szkole w kl. I to należy ten fakt zgłosić w sekretariacie SP 16 telefonicznie pod nr 91 4833 188, lub pocztą e-mailową : sekretariat@sp16.szczecin.pl .

W związku z rozporządzeniem MEN oraz wytycznymi Wydziału Oświaty Szczecin rodzice dziecka ur. w 2014 r. mają OBOWIĄZEK złożenia deklaracjkontynuowania wychowania przedszkolnego w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole od dnia 02.03.20r. do 06.03.20 r. szczegóły na naszej stronie www.sp16.szczecin.pl.

Druki deklaracji można pobrać z naszej strony lub w sekretariacie.Roczny obowiązek przygotowania przedszkolnego ( w szkole tzw. zerówka ) może być realizowany w przedszkolu lub szkole.

Jeżeli Państwa dziecko będzie spełniać w/w obowiązek szkolny w przedszkolu lub w innej szkole w grupie przedszkolnej to należy ten fakt zgłosić w sekretariacie SP 16 telefonicznie pod nr 91 4833 188, lub pocztą e-mailową : sekretariat@sp16.szczecin.pl .