DZIAŁANIA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

Za nami dość intensywny czas charytatywnej działalności. Cieszymy się, że nasze akcje spotkały się z tak dużym odzewem z Państwa strony. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły mogliśmy przekazać ogromną liczbę czapek, szalików i rękawiczek dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Szczecina. Wysłaliśmy również dwa wielkie kartony pluszaków, aby dodawały otuchy dzieciom z oddziału onkologii w Gliwicach. Natomiast uzbierane między innymi z kiermaszu ciast pieniądze przekazaliśmy do Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Udało się też zebrać sporo nakrętek dla Adeli. Tej akcji jednak jeszcze nie kończymy! Dlatego też prosimy o dalsze przynoszenie nakrętek. Wszystkim, którzy nas wspierają, bardzo dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie, bo przecież pomaganie to szlachetna sprawa.

Szkolny Klub Wolontariat