"SZYBKA RANDKA Z WOLONTARIATEM"

Randka... Na dźwięk tego słowa wszyscy stają na baczność. Jedni z radości (to "dorosła" młodzież ), a inni z niepokoju (to oczywiście rodzice ). Jednak randka, na którą wybrali się nasi wolontariusze, to niezwykła randka... Randka, która cieszy wszystkich. Dlaczego? Ano dlatego, że wzięło w niej udział bardzo wiele osób, ponieważ była to... "Szybka randka z wolontariatem". Dała ona możliwość wymienienia się doświadczeniem z wolontariuszami wielu instytucji, np. ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie, z Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, z Placówki Wsparcia Dziennego PCK "Wesoła Chatka", Polski Czerwony Krzyż, Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości, Otwarte Klatki, Europejski Korpus Solidarności czy Stowarzyszenie POLITES. Ważne jest również to, że młodzież miała okazję do doskonalenia umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Trzeba przyznać, że działalność naszych wolontariuszy, to powód do ogromnej radości.