TRZECIOKLASIŚCI W ZIELONEJ SZKOLE

W końcówce października  uczniowie klasy 3 pod opieką p. Ewy Bielawskiej wyjechały do Domów Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu. Trzecioklasiści mieli sporo wyzwań przed sobą. Każdy dzień przynosił nowe niespodzianki. Zaczęliśmy od lepienia z gliny, potem trochę pooglądaliśmy okolicę i poruszaliśmy się na siłowni miejskiej i placu zabaw, a dzień zakończyliśmy tańcami. Drugi dzień to zwiedzanie miasta z przewodnikiem, potem poznaliśmy legendy myśliborskie, odkrywaliśmy atrakcje turystyczne naszego miasta biorąc udział w queście, a wieczór to pieczenie kiełbasek przy ognisku i wspólne śpiewy. Ostatni dzień to pakowanie bagaży i wizyta w Dino Parku. Wszyscy w świetnych humorach powrócili do swoich domów.