ŚNIADANIE DAJE MOC

Każdy uczeń wie, że śniadanie się je...Takie hasło przyświecało kolejnemu spotkaniu klas partnerskich - VIe oraz Id. 23 października 2019r. uczniowie spotkali się, by wspólnie przygotować wymarzone śniadanie. Każdy miłośnik kolorowych kanapek mógł samodzielnie stworzyć dla siebie fantastyczny, zdrowy posiłek. Zarówno szóstoklasiści, jak i pierwszoklasiści potrafili doskonale współpracować, pomagali sobie wzajemnie, dzielili się produktami i z ogromną radością przygotowywali ,,szalone" kanapki, które następnie uczniowie pałaszowali z ogromnym apetytem. Miła atmosfera sprawiła, że wszyscy doskonale się bawili, a jednocześnie nabywali umiejętności kulinarnych. Kto wie, może wśród naszych uczniów już niebawem pojawi się kolejny Master Chef Junior.