WYJAZD DO KINA HELIOS

Już drugi raz w tym roku szkolnym, a to dopiero miesiąc nauki, pogoda pokrzyżowała nam plany. Wszystkie grupy przedszkolne miały zaplanowany szalony wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w Smętowicach, tymczasem cały tydzień padał ulewny deszcz. Chcąc zrobić dzieciom przyjemność w ostatniej chwili został zorganizowany wyjazd do kina Helios na seans pt. „ Angry Birds II”.

Film przedstawia skomplikowane relacje nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek. Kiedy wyspy przez nich zamieszkane znajdują się w niebezpieczeństwie, nowy wróg daje o sobie znać, muszą zjednoczyć siły i robić wszystko, by uratować swoje domy. Film opowiada o tym, jaką moc w obliczu pokonania niebezpieczeństwa ma umiejętność działania w zespole. Dzieci z ogromną cierpliwością, wytrwałością oglądały film. Wróciliśmy zadowoleni, uśmiechnięci i roztańczeni. Tak, tak roztańczeni, bo były momenty, gdy nogi same rwały się do wspólnego tańca z kolorowymi ptakami. Zachowanie uczniów zasługuje na dużą pochwałę. Pamiętali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, dzięki temu wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do szkoły. Mimo jesiennej, niesprzyjającej wycieczkom pogody, środa upłynęła bardzo przyjemnie.