DZIEŃ UŚMIECHU Z 8A

Wychodź do ludzi z uśmiechem,

a Twój dzień będzie pełen radości i wzruszeń”

Klasową wycieczkę do Muzeum Historii Miasta Szczecina uczniowie klasy 8a zaczęli radośnie i z uśmiechem. Tego dnia przypadał Światowy Dzień Uśmiechu, który ma przypominać, że warto śmiać się częściej, bo człowiek radosny to człowiek szczęśliwy. Bezinteresowny uśmiech i radość życia jest tym, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi.

Uczniowie wykonali uśmiechnięte buźki z wesołymi życzeniami, które mogli wręczać innym. Najwięcej „słoneczek” rozdał Roch Rogowiec, m in. dla pani przewodnik, która oprowadzała klasę po muzealnych salach. Z dużym zainteresowaniem wysłuchano opowieści o życiu codziennym szczecinian w XIX- wieku.

Po wizycie w muzeum klasa udała się do kawiarni Wedel, aby rozkoszować się „słodkimi” stronami życia. Życzymy uczniom i nauczycielom, aby uśmiech towarzyszył im przez cały rok szkolny.