ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

19 czerwca br. odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania klas ósmych. Apel, tradycyjnie już, rozpoczął piękny polonez w wykonaniu odchodzącej młodzieży. Powodem do prawdziwej dumy i radości dla nas wszystkich było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły. Najlepsi nasi Absolwenci odebrali z rąk Pana Dyrektora i swoich Wychowawców świadectwo z wyróżnieniem. Uczniowie ci wpisali się również do Złotej Księgi, a ich rodzice odebrali Listy Gratulacyjne.

Pożegnalny apel to także okazja, żeby podziękować wszystkim tym, którzy rozsławiali imię Szesnastki zdobywając laury w różnego rodzaju konkursach oraz zawodach sportowych.

Uroczystość zakończyły słowa podziękowań skierowane do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie wyrazili również wdzięczność za 27 lat pracy Pana Dyrektora, Marka Niedzielskiego, który przekazuje pieczę nad Szesnastką swojemu następcy, Panu Leszkowi Kocikowi.

Na sam koniec młodzież wspólnie zatańczyła słynną „Belgijkę”.

Żegnając naszych Absolwentów, życzymy im szerokich horyzontów, odwagi w podbijaniu świata oraz serc i umysłów otwartych na potrzeby innych.

Tego dnia z rąk Pana Dyrektora Marka Niedzielskiego świadectwa z wyróżnieniem mogli odebrać również uczniowie klas IV-VII.