MAŁY KSIĄŻĘ

14 czerwca 2019 r. – ta data na długo zostanie w naszej pamięci, bowiem tego dnia po raz ostatni wystąpiliśmy na szkolnej scenie. Łezka nam się w oku zakręciła, kiedy pani Angela Pańczak zapowiadając nasz występ, dziękowała nam za wszystkie lata pracy, nasze role, naszą wspólną zabawę, nasze radości, złości i smutki, które zawsze towarzyszyły nam podczas prób. To prawda. Wiele pracy i serca wkładaliśmy w każdy spektakl przygotowywany dla Was pod bacznym okiem p. Pańczak, ale nie ukrywamy, że robiliśmy to z ogromną radością i satysfakcją.

Tak też było podczas prac nad „Małym Księciem”, którego mogliście obejrzeć właśnie w piątek, 14 czerwca. Trzeba podkreślić, że inscenizacja ta nie miałaby miejsca, gdyby nie cudowny Filip Sergiew z kl. II a, który wcielił się w postać głównego bohatera oraz nasi następcy z klasy VI e.

Wszystkim bardzo dziękujemy za gromkie brawa, słowa pochwały i wsparcia, i pamiętajcie kochani „Dobrze widzi się tylko serce, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

Dziewczęta z klasy 8c