ZDOBYLI MISTRZOSTWO POLSKI

Niezwykle emocjonujące dni przeżyli kibice uczniów klasy 8A, należących do Klubu Wilki Morskie. Pod opieką trenera Czesława Dasia rozegrali bowiem 4 miażdżące przeciwników mecze. Do spotkania doszło w Sierakowie, gdzie nasi koszykarze walczyli o puchar PYHH /POLISH YOUTH HOOP HEROES to projekt stworzony przez trenerów dla drużyn w kategorii U15. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był trener UKS Jagiellonka Warszawa Antonio Daykola. Celem cyklu turniejów jest uatrakcyjnienie rozgrywek U -15 i podniesienie jakości szkolenia. Turnieje U15 to także znakomite źródło informacji dla trenerów kadr Narodowych/.

Wilki Morskie Szczecin z Pucharem U15 PYHH.
Wicemistzostwo dla BC Obra Kościan, brązowe medale dla gospodarzy turnieju BC Sieraków, poza podium UKS 27 Katowice.

półfinał: BC Sieraków - Wilki Morskie Szczecin  45 : 60

finał:  BC Obra Kościan – Wilki Morskie Szczecin  40 : 55

trener: Czesław Daś

drużyna: Paweł Kołodziej, Michał Chmurzewski, Kamil Borzuchowski, Igor Brozdowski, Oliwier Włodarczyk, Nikodem Kaniecki,  Szymon Płociennik, Igor Sieradzki, Oskar Boryczko, Jakub Stupnicki, Jakub Sucharski,