Święto wolontariatu i wolontariuszy

Dzień 7 grudnia to wielkie święto wolontariatu i wolontariuszy. Tego bowiem dnia obchodzony jest Światowy Dzień Wolontariatu. I my w skromny ale jednak zauważalny sposób obchodziliśmy to święto. Uczennice z klasy 8F ze Szkolnego Koła Wolontariatu podzielone na dwie grupy gościły na lekcjach we wszystkich klasach w naszej szkole opowiadając o swojej pracy w SKW i przybliżając piękno idei wolontariatu.

Na tablicy przy wejściu do szkoły pojawił się również mały akcent w postaci gazetki i plakatów przygotowanych przez uczennice z klasy 8D. Wszystkim wolontariuszom działającym w Szkolnym Kole Wolontariatu dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc w krzewieniu idei wolontariatu w naszej szkole i prosimy o więcej.