NIEZWYKŁY GOŚĆ

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 11 czerwca 2018r. odbyło się na terenie naszej szkoły niezwykłe spotkanie. Młodzież miała okazję gościć Pana Jacka Janiaka, Kawalera Orderu Uśmiechu. W pięćdziesiątą rocznicę ustanowienia medalu przyznawanego przez dziecięcą kapitułę, uczniowie poznali historię Orderu, dowiedzieli się kim są osoby odznaczone tym jakże zaszczytnym medalem, a także czym wyróżniają się spośród innych. Pan Jacek Janiak zainteresował uczniów działalnością na rzecz potrzebujących, chętnie odpowiadał na liczne pytania, sprawił, że podczas spotkania słońce nad naszą szkołą zaświeciło jaśniej.

Dziękujemy Panie Jacku, mamy nadzieję, że spotkanie to stanie się początkiem długiej i owocnej współpracy.